Old Stones
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Hard&Heavy
 
PříjemNOVINKYLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 SAX

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
oldrock
Admin
Admin
oldrock


Poèet pøíspìvkù : 1250

SAX Empty
PříspěvekPředmět: SAX   SAX I_icon_minitime20th September 2014, 10:47

SAX
Thrash Metal
Czech Republic /Brno/


With Satan in the Body - 1989 [demo] 
Zone of Fear -  1990 [demo] 
Zóna strachu -  1991 
Trash Of Moravia - 1992 [demo]
Moravské nářez -  1993
Návrat nahoru Goto down
oldrock
Admin
Admin
oldrock


Poèet pøíspìvkù : 1250

SAX Empty
PříspěvekPředmět: SAX - re_kapitulace   SAX I_icon_minitime20th September 2014, 10:53

SAX - re_kapitulace /2009/ /2CD + dema/ RARE


[You must be registered and logged in to see this image.]



FLAC(image) + cue + log + cover + 939 MB
Language : Czech/English
Genre : Thrash Metal
Label : Underground Records
Country : Czech Republic /Brno/
Source : CD rip - UGR IV.

line up : 

Pavel Piják - zpěv
Aleš Mikulášek - basová kytara
Pavel Urbánek - kytara
Luďek Urbánek - kytara,zpěv
Miloň Nahodil - bicí


CD 1 : 

With Satan In The Body (demo 1989)

01. -  Death Steel - 03:43 
02. -  Dušená Smrt S Příchutí Olova - 02:58 
03. -  Čarodějnice - 05:13 
04. -  Kleopatra - 02:23 
05. -  With Satan In The Body - 03:11 
06. -  Sodoma Gomora - 02:53 
07. -  AIDS - 02:28 
08. -  Ave Satan - 02:18 
09. -  Killer Hammer - 03:04 

Zone Of Fear (demo 1990)

10. -  Zona Strachu - 07:04 
11. -  Rozklad Krve - 04:37 
12. -  Jsem Torzo... - 05:01 
13. -  Rudý Mor - 02:58 
14. -  DG 307 - 04:09 
15. -  Survior - 05:12 

total time : 57:21


CD 2 : 

Thrash Of Moravia (demo 1992)

01. -  Maniak (demo 1992) - 04:14 
02. -  Nádech Smrti (demo 1992) - 03:37 
03. -  Uhnívat Zaživa (demo 1992) - 03:10

Moravské nářez (1993)

04. -  Uhnívat Zaživa - 03:35 
05. -  Smrtící Muka - 03:16 
06. -  Pochod Zabijáků - 04:32 
07. -  Zbaven Pout - 02:26 
08. -  Bordel V Řepě - 03:32 
09. -  Maniak - 07:20 
10. -  Popravčí Píseň - 03:28 
11. -  Nádech Smrti - 02:33 
12. -  Den Poté - 04:04 
13. -  Moravské Nářez - 04:10 


CHATEAU (projekt 2003)

01. - Sever
02. - Východ
03. - Jih
04. - Západ
05. - Muž s ořechovými prsty

total time : 59:36


DR:

EAC:

HOME:


Návrat nahoru Goto down
Tumorinsitu

Tumorinsitu


Poèet pøíspìvkù : 17

SAX Empty
PříspěvekPředmět: Re: SAX   SAX I_icon_minitime28th December 2014, 12:59

Tak nevím, na Re_kapitulaci je na 2. CD 16 stop. Z toho 13 jich je Moravské nářez. Není mi jasné, jestli tedy pět skladeb Chateau je v těch zbylých třech, nebo prostě dvě věci chybí. Druhé možnosti bych se vůbec nedivil, ale neznám tu nahrávku, tak nevím. Jestli někdo víte, napište. Pátral jsem a nic jsem k tomu neobjevil.

Nestahoval jsem to, ale 2CD mám doma a podle celkového času je to to samé.

Sháním sken obalu z kazety Moravské nářez ve vysokém rozlišení a výborné kvalitě; jde mi o ten obrázek na přední straně. Kdybyste to někdo měl, tak budu vděčný.
Návrat nahoru Goto down
oldrock
Admin
Admin
oldrock


Poèet pøíspìvkù : 1250

SAX Empty
PříspěvekPředmět: Re: SAX   SAX I_icon_minitime28th December 2014, 15:58

Toto CD je totálně zkurvený od firmy underground records!!Už jsem je kontaktoval,bohužel bez odezvy!!U této firmy nic nanakoupím,páč se mě to stalo už poněkolikáté!!Sice vydávají nesehnatelné tituly,ale bohužel v totálním chaosu!!Takže doporučuji stáhnout pouze pro informativní ůčely!! oldrock
Návrat nahoru Goto down
Tumorinsitu

Tumorinsitu


Poèet pøíspìvkù : 17

SAX Empty
PříspěvekPředmět: Re: SAX   SAX I_icon_minitime29th December 2014, 19:15

Mohu jedině souhlasit. Chaos u nich co se týče prodeje je obravdu neuvěřitelný. Bohužel pan Kolařík má možná nadšení, ale tam to taky končí. Vůbec nedokážou to, co vyprodukují, prodat.

Rád bych se zde podělil o zkušenosti, jen potud, aby někdo jiný taky počítal s tím, že když si u nich něco objedná, nebude to jednoduché. Velmi stručně:

Moje první objednávka byla asi před třemi lety. Zboží jsem z nich dostával asi pět měsíců; nejsem si ani jist, ale asi ani ne vše. Šlo to dobírkou a ceny tak nějak seděly, tak budiž. Druhá objednávka rok poté. Urgoval jsem to mnohokrát, po sedmi měsících jsem objednávku za více než 2000 (!!!) musel stornovat, už jsem na to nechtěl čekat. Třetí objednávka letos na konci února. Zboží jsem po mnoha urgencích dostal v září (!) a navíc nekompletní, ale bylíček přišel za cenu, která byla o 700 vyšší (celková objednávka taky byla asi 2000). Poznal bych to podle velikosti zásilky, že tam není vše, a nepřebral bych to, bohužel jsem nebyl doma a přebíral to někdo jiný. Takže buď že mi pošle přeplatek, nebo dodá ty zvývající desky. Rozhodl jsem se pro to druhé. Dával to měsíc a půl do kupy, pak psal, že už je má připravené, pak mi poslal zprávu, že balíček odeslal. Nikde nic (to mi psal už asi dvakrát i dřív). Píšu zpět, dvakrát. On mi, po delší době, že mi tedy pošle peníze. (Kam se poděl balíček?) Posílám mu číslo účtu. On mi píše, že ho někam zašantročil, posílám znovu. Peníze nikde. Píšu jemu. On mi, že se mu platba vrátila, ať mu ho pošlu ještě raz, jestli je to tak dobře. Posílám znovu, bylo to dobře i prve. Zítra očekávám peníze na účtě.

Kdyby tam neměl věci, které se špatně shání, tak bych se na to vykašlal, ale měl jsem hodně velkou trpělivost.

Takže pokud byste si někdo chtěl objednávat u této firmy, tak musíte být trpělivý. Ceny se taky dozvíte jen někdy po usilovném doptávání se. Tož, musel jsem se rozepsat...


K Saxu: Moravské nářez jsem si stáhl z uloz.to v MP3 (hledal jsem sken obalu, nenašel) a mám pocit, že zvuk je lepší, ač je to riplé z kazety. Nevím, kde je problém, ale na tom CD je ten remastr takový zahuhlaný. Za prvé si myslím, že se pánové z UR ani nesnažily sehnat originální záznam ze studia (jsem přesvědčen o tom, že někde bude) a nahrály to z nějaké kazety, kterou zrovna měli po ruce. Nevím, ale prostě mi to tak připadá. Kdybych vzal ten záznam z kazety a trochu si s tím pohrál, tak z toho dostanu určitě mnohem lepší výsledek (a to nejsem zvukař, ani se tím moc nazabývám, ale hluchý úplně nejsem). Každopádně, když jsem porovnal tyhle dvě verze, málem jsem z toho upad Shocked
Návrat nahoru Goto down
oldrock
Admin
Admin
oldrock


Poèet pøíspìvkù : 1250

SAX Empty
PříspěvekPředmět: Re: SAX   SAX I_icon_minitime29th December 2014, 20:10

Přesně tak jsem to měl i já!!Co dodat??Seru na ně!!Na tohle nemám čas a ani náladu!!  hrozí
Návrat nahoru Goto down
Drakobijec




Poèet pøíspìvkù : 1

SAX Empty
PříspěvekPředmět: sax   SAX I_icon_minitime28th March 2017, 12:26

nejde to stahnout stejne !!!  scratch  affraid Arrow
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





SAX Empty
PříspěvekPředmět: Re: SAX   SAX I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
SAX
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Old Stones :: CZECH AND SLOVAK MUSIC-
Přejdi na: