Old Stones
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Hard&Heavy
 
PříjemNOVINKYLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 SIAX

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Tumorinsitu

Tumorinsitu


Poèet pøíspìvkù : 17

SIAX Empty
PříspěvekPředmět: SIAX   SIAX I_icon_minitime26th January 2015, 18:03

Siax 1998. Land of Stones (CZ)

[You must be registered and logged in to see this image.]

* Album: Land of Stones
* Date: 1998
* Publisher: Shock Hazard [na obalu neuvedeno]
* Catalogue No.: shr 004
* Released: 1998
* Location: CZ
* Language: eng/cze
* Genre: Death Metal
* Performer: Jiří Albrecht (v, b, g), Pavel Závodský (g, v), Ladislav Bílek (d)
* Production Studio: Barbarella, Ostrava, 7.–13. 9. 1998
* Total tracks: 11

* Album: Progeria
* Date: 1995
* Language: eng
* Performer: Peter Papan (v, g), Pavel Závodský (g), Jiří Albrecht (b), Petr Dura (d)
* Production Studio: Barbarella, Ostrava, 1. 3.–5. 3. 1995
* Sound engineer: Pavel Zym, Jiří Krejčí
* Total tracks: 7

01. Freedom Isn’t for You, (hudba Siax, text Pete Josef Death Koten, Pavel Závodský, překlad Dr. Death and Co.) [2:52]
02. Careful Touch, (hudba Siax, text Pavel Závodský, překlad Dr. Death and Co.) [3:19]
03. Land of Stones, (hudba Siax, text Pavel Závodský, překlad Dr. Death and Co.) [4:32]
04. Goddess, (hudba Siax, text Pavel Závodský, překlad Dr. Death and Co.) [2:53]
05. Live and Let Die, (hudba Siax, text Pete Josef Death Koten, Pavel Závodský, překlad Dr. Death and Co.) [4:07]
06. War Lady, (hudba Siax, text Ladislav Sulek (1983), překlad Dr. Death and Co.) [4:43]
07. If I Must Die part 1, (hudba Siax, text Pavel Závodský, překlad Dr. Death and Co.) [3:31]
08. If I Must Die part 2, (hudba Siax, text Pete Josef Death Koten, Pavel Závodský, překlad Dr. Death and Co.) [3:22]
09. See You in the Wail, (hudba Siax) [2:38]
10. Dust, Gravel and Stones, (hudba Siax, text Jiří Albrecht, překlad Dr. Death and Co.) [3:28]
* * *
11. Amen, (hudba Siax, Vlastimil Jarolímek, text Pavel Závodský) [3:11]
12. Touch of Sin, (hudba Siax, text Pavel Závodský) [2:28]
13. Inhuman Things, (hudba Siax, text Pavel Závodský) [3:18]
14. Progeria, (hudba Siax, text Pavel Závodský) [1:59]
15. Euthanasia, (hudba Siax, Vlastimil Jarolímek, text Pavel Závodský) [5:00]
16. Dark Evil, (hudba Siax, Vlastimil Jarolímek, text Pavel Závodský) [3:20]
17. Pulvis et Nihil, (hudba Siax, text Pavel Závodský) [3:33]

Uloz.SI.to:

Druhá a také poslední dlouhohrající deska této kapely. Jako bonus vyšlo na CD i předchozí EP Progeria, které samostatně vyšlo pouze na MC v roce 1995 (oproti MC chybí pouze asi minutový záznam Bells a dále je trochu odlišný pořádek skladeb).

V archivu najdete skeny obalu z přední a zadní strany a také MC Progeria. Vnitřek jsem neskenoval, jsou tam jen texty a pak údaje k nahrávání (vše uvedeno výše), nechci búklet násilím rozevírat. Obaly jsou naskenovány bez jakýchkoli efektů pro úpravu barev, srovnány podle textu a pouze upraveno vyvážení černé a bílé, gamu ani barvy jsem neupravoval, skeny jsem neořezával, nic jsem neostřil ani neretušoval, tak aby vše bylo původní. Rozlišení 600 dpi.

Nahrávka je vysoce raritní. Považuji ji asi za největší raritu, která se mi dostala do ruky, a to zvláště proto, že album bylo vydáno fakticky samonákladem a na CD-R. Obal je ale vytištěn profesionálně v tiskárně. Doufal jsem řadu let, že se mi to jednou podaří sehnat. Dosud jsem ji v lepší kvalitě než 128 kbps MP3 nikde nenašel.

Je velice obdivuhodné, že CD-R ani po takové dlouhé době nenese známky poškození. Disk zn. Verbatim ještě s tmavější sytě modrou nosnou vrstvou (v té době běžné) je výborně čitelný, prošel bez chyb testy povrchu pomocí Nero CD-DVD Speed a EAC také na výbornou.




Siax 1993. Inquisition (CZ)

[You must be registered and logged in to see this image.]

* Publisher: Lucipher records
* Catalogue No.: --
* Released: 1993
* Location: CZ
* Language: eng
* Genre: Death Metal
* Performer: Peter Papan (v), Vlastimil Jarolímek (g), Pavel Závodský (g), Jiří Albrecht (b), Petr Karták (d)
* Production Studio: Audio Line, Brno, 5.–15. 4. 1993
* Sound engineer: Vladimír Holek, Roman Jež
* Total tracks: 11
* Dynamic range: 9
* Replay gain: -7.11 dB

01. Inquisition (Inkvizice) [3:08] * hudba Pavel Závodský, Vlastimil Jarolímek, text Jiří Albrecht
02. Malleus maleficarum (Kladivo na čarodějnice) [2:44] * hudba Vlastimil Jarolímek, text Pavel Závodský
03. Our god is Judas (Náš bůh je Jidáš) [4:13] * hudba Vlastimil Jarolímek, Dr. Death, Pavel Závodský, text Jiří Albrecht
04. Die/Massacre (Zemři/Masakr) [3:48] * hudba Pavel Závodský, Vlastimil Jarolímek, text Pavel Závodský
05. Not in mind (V mozku ne) [4:14] * hudba Jiří Albrecht, Vlastimil Jarolímek, Pavel Závodský, text Jiří Albrecht
06. Mortal Illusion (Smrtelná iluze) [3:00] * hudba Pavel Závodský, Vlastimil Jarolímek, text Peter Papan
07. Fist of pestilence (Morová pěst) [6:18] * hudba Pavel Závodský, Vlastimil Jarolímek, Jiří Albrecht, text Pavel Závodský
08. Decay (Hniloba) [3:54] * hudba Vlastimil Jarolímek, Jiří Albrecht, Pavel Závodský, text Pavel Závodský
09. Arms/P.S.A.M.A.D.T. (Náručí) [3:52] * hudba Pavel Závodský, Vlastimil Jarolímek, text Jiří Albrecht
10. Necrosadus [4:49] * hudba Vlastimil Jarolímek, Jiří Albrecht, Pavel Závodský, text Pavel Závodský
11. Chromatic alcoholism (Chromatický alkoholismus) [0:28] * hudba Peter Papan, text Peter Papan

Uloz.SI.to:

První deska této kapely, rovněž prakticky zapomenutá.

V archivu najdete skeny obalu z přední a zadní strany v rozl. 600 d/i. Vnitřek jsem neskenoval, jsou tam jen texty. Obaly jsou naskenovány bez jakýchkoli efektů barev, srovnány podle textu a pouze upraveno vyvážení černé a bílé, nic víc, skeny jsem neořezával, nic jsem neostřil ani neretušoval. Při skenování použita černá podložka, aby neprosvítal text z rubu, to platí u mých skenů obecně. Ripnuto samozřejmě z originálu, a to bezvadného.


Naposledy upravil Tumorinsitu dne 29th January 2015, 17:40, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
oldrock
Admin
Admin
oldrock


Poèet pøíspìvkù : 1250

SIAX Empty
PříspěvekPředmět: Re: SIAX   SIAX I_icon_minitime26th January 2015, 19:05

fuck pivko bravoDíky,kamaráde!!
Návrat nahoru Goto down
Tumorinsitu

Tumorinsitu


Poèet pøíspìvkù : 17

SIAX Empty
PříspěvekPředmět: Re: SIAX   SIAX I_icon_minitime29th January 2015, 17:41

Přidáno album Inquisition včetně skenů a informací z búkletu.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





SIAX Empty
PříspěvekPředmět: Re: SIAX   SIAX I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
SIAX
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Old Stones :: CZECH AND SLOVAK MUSIC-
Přejdi na: